ژیمناستیک هنری Artistic Gymnastic
اولین مدرس و داور بین المللی ژیمناستیک گلستان first Teacher and International Judge Artistic Gymnastic from i.r.iran- golestan
صفحات وبلاگ
نویسنده: محمود عباسی Mahmoud Abbasi - ۱۳٩۱/۸/٢٧

در رقابت‌های ژیمناستیک قهرمانی آسیا چین2012ودرفینال رقابت‌های خرک حلقه سعید رضا کیخا توانست به مقام پنجمی وهادی خناری نژاد نماینده ژیمناستیک کشورمان در وسیله دارحلقه به مقام ششم آسیا دست یافتند

                           

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک , در ادامه رقابت های ژیمناستیک قهرمانی آسیا هادی خناری نژاد از کشورمان در دارحلقه به مقام ششم دست یافت .

خناری نژاد که در حضور نامداران ژیمناستیک آسیا و جهان به رقابت می پرداخت تنها با 15 صدم اختلاف نسبت به نفر دوم در جایگاه ششم ایستاد .
در این وسیله نماینده کره شمالی و چین با امتیازهای 15.450 و 15.250 قهرمان و نایب قهرمان شدند و ژیمناست‌هایی از هنگ کنگ، چین تایپه با امتیاز مشابه 15.200 به طور مشترک سوم شدند.
دیگر نماینده چین با 15.150 امتیاز پنجم شد و هادی خناری نژاد با 15.100 امتیاز در مکان ششم جای گرفت
نتایج امتیازات شش نفر وسیله دارحلقه به شرح ذیل می باشد .
1 - کره شمالی   15/450
2 - چین 15/250
3 - هنگ کنگ  15/200
3 - تایوان 15/200
5 - چین 15/150
6 - ایران ( هادی خناری نژاد )  15/100
گفتنی است این رقابت ها در شهر پوتیان چین و با حضور تیم های برتر آسیا  از جمله چین , ژاپن , کره شمالی , کره جنوبی , چین تایپه ویتنام  و ... برگزار می شود
لازم به ذکر است در بخش تیمی تیم ملی کشورمان در این دوره از مسابقات به مقام ششم دست یافت .
 

در فینال رقابت‌های خرک حلقه سعید رضا کیخا توانست به مقام پنجمی رقابت‌های قهرمانی آسیا دست پیدا کند .

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک ,  فینال رقابت‌های خرک حلقه مسابقات ژیمناستیک هنری قهرمانی آسیا در چین برگزار شد و در نهایت سعید رضا کیخا با 14.075 امتیاز در رده پنجم جای گرفت.

کیخا در حالی با 14.075 امتیاز پنجم شد که در رقابت‌های تیمی با 14.55 امتیاز به عنوان نفر چهارم راهی فینال رقابت‌های خرک حلقه شده بود و یکی از شانس‌های کسب مدال ایران در این رقابت‌ها به شمار می رفت.

در پایان این رقابت‌ها ژیمناست چینی با 14.90 امتیاز قهرمان شد. نماینده دیگری از چین و ژیمناست ژاپنی هم با امتیاز مشابه 14.50 امتیاز به طور مشترک بر سکوی دوم این رقابت‌ها ایستادند و مدال نقره گرفتند.

پس از آن هم نمایندگان قزاقستان و ایران به ترتیب با 14.375 و 14.075 امتیاز چهارم و پنجم شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک  , رقابت‌های ژیمناستیک هنری قهرمانی بزرگسالان آسیا 21 تا 24 آبان به میزبان شهر پوتین چین برگزارشد. تیم ملی ژیمناستیک هنری کشورمان متشکل از محمد رمضانپور , هادی خناری نژاد , احسان خدادادی , امیر اعظمی , رضا فرنیا و سعید رضا کیخا به مربیگری گنادی کوتلنیکوف و به سرپرستی علی خسروی رئیس هیات ژیمناستیک استان گلستان  راهی کشور چین شده بودند.حسن میرقائمی و سید طاهر علوی دو داور بین المللی کشورمان می باشند که در این مسابقات به قضاوت پرداختند .در اولین روز از برگزاری مسابقات ژیمناستیک قهرمانی مردان آسیا که به میزبانی شهر پوتیان کشور چین برگزار شد تیم ملی کشورمان متشکل از محمد رمضانپور , هادی خناری نژاد , سعید رضا کیخا , امیر اعظمی , احسان خدادادی و رضا فرنیا توانستند در جایگاه ششم تیمی قرار بگیرند .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک , در اولین روز از مسابقات ژیمناستیک قهرمانی مردان آسیا که دیروز یکشنبه مورخ 21 آبان 91 به میزبانی شهر پوتیان کشور چین برگزار شد تیم ملی کشورمان توانست با حضور ابرقدرت های آسیا در جایگاه ششم قرار بگیرد . در بخش انفرادی نیز هادی خناری نژاد در وسیله دارحلقه و سعید رضا کیخا در خرک حلقه به جمع هشت فینالیست مسابقات راه یافتند .

شایان ذکر که3تن از داوران بین المللی زن و مرد ایران قبل ازاین مسابقه در1دوره مسابقات بین المللی فرانسه شرکت داشتند که خبر آنرا در همین مقوله عرض نمودم:

از راست به چپ نفر سوم آقای طاهرعلوی

و در زیر هم

عکس داوران ژیمناستیک زن ایرانی

 

  
 
محمود عباسی                    Mahmoud Abbasi
اولین مدرس و داور بین المللی ژیمناستیک هنری گلستان first Teacher and International Judge Artistic Gymnastic from i.r.iran- golestan
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :كدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ