ژیمناستیک هنری Artistic Gymnastic
اولین مدرس و داور بین المللی ژیمناستیک گلستان first Teacher and International Judge Artistic Gymnastic from i.r.iran- golestan
صفحات وبلاگ
نویسنده: محمود عباسی Mahmoud Abbasi - ۱۳٩۱/٦/٢٦

نتایج + کامل مدال بگیران  + مسابقه  + المپیاد  + دانش آموزان + ژیمناستیک ایران + یزد 91


 

 

نفرات روی سکوی حرکات زمینی کلاس اول:

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

پویا رجبی

اردبیل

9.350

1

محمد رضا امینی

قزوین

9.300

2

علی اسدی

شهرستانهای تهران

9.300

2

ایلیا حیدری

لرستان

9.300

2

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی مینی خرک کلاس اول:

امیر حسام قرقاش

شهرستانهای تهران

9.800

1

علی اسدی

شهرستانهای تهران

9.700

2

ابوالفضل رمضانی

مازندران

9.450

3

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی پرش ازخرک کلاس اول:

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

ابوالفضل رمضانی

مازندران

9.50

1

محمد رضا امینی

قزوین

9.30

2

شایان رحانی

کردستان

9.250

3

 

 

 

 

قهرمان قهرمانان کلاس اول:

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

ابوالفضل رمضانی

مازندران

27.950

1

امیر حسام قرقاش

شهرستانهای تهران

27.900

2

علی اسدی

شهرستانهای تهران

27.800

3

 

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی حرکات زمینی کلاس دوم:

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

محمد امین هاشمی

قزوین

9.7

1

امیر محدی سلیمانی

آ .شرقی

9.5

2

حسن بدری

قزوین

9.5

2

حسین مراتی

شهرستانهای تهران

9.5

2

عرفان عزیزی م

مازندران

9.5

2

طاها آقا زاده

اردبیل

9.5

2

مهرداد دولت شاهی

لرستان

9.5

2

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی مینی خرک کلاس دوم:

حسین بایرامی نژاد

اردبیل

9.7

1

محمد مهدی فرجی

فارس

9.7

1

حسین مراتی

شهرستانهای تهران

9.6

3

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی پرش ازخرک کلاس دوم:

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

محمد امین هاشمی

قزوین

9.45

1

حسن بایرامی نژاد

اردبیل

9.45

1

شاهرخ آذری

آ . شرقی

9.4

3

عرفان عزیزی

مازندران

9.4

3

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی پارالل کلاس دوم:

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

مجید خاکباز

اردبیل

9.2

1

ماهان غفوری

مازندران

9.1

2

طاها آقازاده

کردستان

9.1

2

 

قهرمان قهرمانان کلاس دوم :

حسن بایرامی نژاد

اردبیل

37.750

1

طاها آقازاده

اردبیل

37.350

2

امیر مهدی سلیمانی

آ- شرقی

37.050

3

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی زمینی کلاس سوم :

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

امیر محمد نقی زاده

اردبیل

9.3

1

فراز روحی

اردبیل

9.2

2

آریز محمود بیگی

آ-شرقی

9.2

2

 

 

 

 

نفرات روی سکوی مینی خرک کلاس سوم :

امید آینه بند

خوزستان

9.5

1

قرآنی چیا

کردستان

9.5

1

عرفان جهاندیده

اردبیل

9.450

3

 

 

 

 

نفرات روی سکوی مینی دارحلقه کلاس سوم :

عادل ستایش

مازندران

9.1

1

عرفان جهاندیده

اردبیل

9

2

محمد رضا رمضانی

مازندران

9

2

 

 

 

 

نفرات روی سکوی مینی پرش ازخرک کلاس سوم :

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

امیرمحمد نقی زاده

اردبیل

9.4

1

سید حسین مزیدی

یزد

9.35

2

مهدیار سلمانی

شهرستانهای تهران

9.3

3

 

 

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی پارالل کلاس سوم :

امیر حسین فاریانی

گلستان

9.7

1

علیرضا بابایی

قزوین

9.450

2

فراز روحی

آ-شرقی

9.4

3

 

 

 

 

نفرات روی سکوی بارفیکس کلاس سوم :

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

امیر حسین فاریانی

گلستان

9.7

1

عادل ستایش

مازندران

9.450

2

محمد رضا رمضانی

مازندران

9.4

3

 

 

 

 

قهرمان قهرمانان کلاس سوم :

امیر حسین فاریانی

گلستان

56.150

1

عادل ستایش

مازندران

55.850

2

فراز روحی

آ- شرقی

55.150

3

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی زمینی کلاس چهارم :

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

امیر علی قهرمانی

اردبیل

9.45

1

علی مافی

قزوین

9.3

2

مهرشاد جعفری

مازندران

9.3

2

 

 

 

 

نفرات روی سکوی خرک بدون حلقه کلاس چهارم :

امیر علی قهرمانی

اردبیل

9.6

1

یاسین مهدی زاده

تهران

9.5

2

محمد احسان کرمی

البرز

9.5

2

 

 

 

 

نفرات روی سکوی دارحلقه کلاس چهارم :

کژوان غلامی

کردستان

9.4

1

یاسین مهدی زاده

تهران

9.3

2

مهرشاد جعفری

مازندران

9.1

3

نفرات روی سکوی پرش ازخرک کلاس چهارم :

نام و نام خانوادگی

استان

امتیاز

مقام

علی غفوری

مازندران

9.65

1

فرزاد محمدی

آذربایجان شرقی

9.3

2

محمد حسین علمی

فارس

9.3

2

مهمد هادی دهقان

یزد

9.3

2

 

 

 

 

نفرات روی سکوی  پارالل کلاس چهارم :

کژوان غلامی

کردستلن

9.5

1

آرمین کاظمی

کردستان

9.4

2

فرزاد محمدی

آذربایجان شرقی

9.1

3

 

 

 

 

نفرات روی سکوی  بارفیکس کلاس چهارم :

علی مافی

قزوین

9.4

1

علی غفوری

مازندران

9.4

1

مهدی دروزی

کرمان

9.2

3

 

 

 

 

قهرمان قهرمانان کلاس چهارم :

کژوان غلامی

کردستان

9.5

1

علی غفوری

مازندران

9.3

2

مهرشاد جعفری

مازندران

9.25

3

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی  زمینی کلاس پنجم :

علی مرادی

شهرستانهای تهران

9.5

1

علی فلاح

قزوین

9.3

2

مهدی الفتی

سمنان

9.1

3

 

 

 

 

 

 

نفرات روی سکوی خرک بدون حلقه کلاس پنجم :

رضا بهلول زاده

شهرستانهای تهران

10

1

پویا عبدالهی

آ-شرقی

9.6

2

رضا دارابی مقدم

قزوین

9.1

3

 

 

 

 

نفرات روی سکوی دارحلقه کلاس پنجم :

رضا بهلول زاده

شهرستانهای تهران

9.8

1

فردین عطایی

آ-شرقی

9.3

2

محمد جواد یوسفی

گیلان

8.6

3

 

 

 

 

نفرات روی سکوی پرش ازخرک کلاس پنجم :

مهدی صالحی

مازندران

9.6

1

مهدی الفتی

سمنان

9.5

2

محمد ملکی زر

اردبیل

9.5

2

 

 

 

 

نفرات روی سکوی پارالل کلاس پنجم :

پویا عبدالهی

آ-شرقی

9.5

1

عادل کریمی

مازندران

9.35

2

سید علی موسوی

همدان

8.9

3

 

 

 

 

نفرات روی سکوی بارفیکس کلاس پنجم :

علی مرادی

شهرستانهای تهران

9.850

1

فردین عطایی

آ-شرقی

9.5

2

عادل کریمی

مازندران

8.7

3

 

 

 

 

 

 

 

 

قهرمان قهرمانان کلاس پنجم :

رضا بهلولی زاده

شهرستانهای تهران

58.350

1

علی مرادی

شهرستانهای تهران

57.350

2

پویا عبدالهی

آ- شرقی

56.1

3

 

 

 

 

قهرمان تیمی :

 

مازندران

378

1

 

آ- شرقی

470

2

 

شهرستانهای تهران

366

3

 

 

 

 

 

 

کما ل تشکر

 

 

سرپرست فنی مسابقات:

 

 

       

 

محمود عباسی                    Mahmoud Abbasi
اولین مدرس و داور بین المللی ژیمناستیک هنری گلستان first Teacher and International Judge Artistic Gymnastic from i.r.iran- golestan
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :



كدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ