ژیمناستیک هنری Artistic Gymnastic
اولین مدرس و داور بین المللی ژیمناستیک گلستان first Teacher and International Judge Artistic Gymnastic from i.r.iran- golestan
صفحات وبلاگ
نویسنده: محمود عباسی Mahmoud Abbasi - ۱۳٩۱/٦/۱٧

مرحله نخست رقابت های لیگ برتر ژیمناستیک هنری باشگاه های سراسر کشور در سال 91 با قهرمانی تیم شهید نقی پناهی گنبد .
 


.

 

 

 

 

مرحله نخست رقابت های لیگ برتر ژیمناستیک هنری باشگاه های سراسر کشور در سال 91 با قهرمانی تیم شهید نقی پناهی گنبد .

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ‍ ژیمناستیک در مرحله اول رقابت های لیگ ژیمناستیک هنری باشگاه های سراسر کشور که به میزبانی تهران خانه ژیمناستیک شهید آذرپی برگزار شد تیم شهید نقی پناهی گنبد توانست با کسب امتیاز 161/85 مقام نخست این رقابت ها را به دست آورد .

همراه اول خوزستان و خانه ژیمناستیک ارومیه نیز به ترتیب با کسب امتیازات 159/25 و 157/80  در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند .

تیم های سیمان خمسه زنجان – آرشام البرز و آلمینیوم المهدی هرمزگان به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند.

-------------------------

-----------

 

برگزاری دور جدید لیگ ژیمناستیک سال 1391 باشگاههای کشور(مرحله اول ) و انتخابی تیم ملی بزرگسالان در شهریورماه سال 1391

 

 

 

 

 

 

 

جهت دانلود نامه کلیک نمائید

 

 

به پیوست جدول زمانی مربوط به این رقابت ها و با عنایت به اینکه این مرحله از پیکارها به عنوان مسابقه انتخابی برترین های ژیمناستیک هنری بزرگسالان

بشمار می رود مقتضی است دستور فرمایید مسئولین محترم ذیربط ضمن مطالعه دقیق برنامه ارسالی نسبت به رعایت مفاد آن و توجه ویژه به موارد مشروحه ذیل اقدام مقتضی به عمل آورند.

ü      از برگزاری رقابت های فوق الاشاره دو نتیجه حاصل خواهد شد.

الف ) رده بندی لیگ ژیمناستیک باشگاههای کشور که طبق روال با ارنج اعلام شده توسط تیم ها صورت خواهد گرفت.

ب) شناسایی نفرات برتر به شرح ذیل:

1-رقابت ها در شش اسباب حرکات زمینی ، خرک حلقه ، دارحلقه ، پرش خرک ، پارالل و بارفیکس برگزار می شود.

2-ورزشکاران اعزامی در صورت تمایل می توانند در هر شش وسیله مسابقه دهند.

3-نفرات برتر هر یک از اسباب های فوق الاشاره (شش وسیله ) با این شرایط که حداقل امتیازات ایشان در حرکات زمینی 14/50 ، خرک حلقه 14/50 ، دارحلقه ، 14/60 ، پرش خرک معدل دو پرش 15/60 ، پارالل 15 و بارفیکس 14/60 باشد به مرحله بعدی رقابت های انتخابی ، یا اردوهای آمادگی و حتی در صورت نیاز فوری به عنوان عضو تیم ملی جهت شرکت در رقابت های برون مرزی  معرفی خواهند شد.

تبصره : مبناء تعیین رکوردها امتیاز نفر هشتم اسباب های ششگانه در رقابت های جنت بلژیک می باشد.

4-ایاب و ذهاب و تغذیه معرفی شدگان در طول رفت و آمد ایشان و اقامت در تهران بر عهده هیات های ژیمناستیک استان مربوطه  خواهد بود.

تبصره 1 : از آنجائیکه انتخاب این نفرات جهت حضور در مسابقات  برون مرزی  و اردوهای بعدی می باشد قابل ذکر است که فقط نفرات اول هر اسباب که امتیاز ورودی اعلام شده را کسب نمایند برگزیده خواهند شد به این معنی که فاکتور نخست کسب مقام اولی وسیله و فاکتور دومی کسب امتیاز مربوطه است و چنانچه فردی عنوان اولی را در یک وسیله بدست آورده ولیکن امتیاز ورودی  را کسب ننماید انتخاب نخواهد شد.

 

تبصره 2 : در صورتی که در یک وسیله دو یا سه نفر امتیاز ورودی را کسب کنند ، در خصوص این اسباب بررسی مجدد صورت گرفته و نتیجه آن اعلام می گردد.

تبصره 3 : فقط در مورد تشکیل مراحل بعدی اردوها و یا انتخابی های مجدد چنانچه نفراتی حداکثر تا یک نمره با رکورد تعیین شده فاصله داشته باشند در اسباب مربوطه بررسی مجدد صورت گرفته و نتیجه آن اعلام می گردد.

تبصره 4: با توجه به آمار موجود کلیه شاخصین ژیمناستیک هنری آقایان در رقابت های لیگ باشگاهی شرکت دارند لیکن چنانچه در هر یک از استان های کشور ژیمناستی وجود داشته که عضو هیچ یک از باشگاههای دسته برتر و دسته یک نباشد و توانایی  کسب امتیازات اعلام شده را داشته باشد می تواند با معرفی نامه هیات و تقبل کلیه هزینه های مربوطه اعم از ایاب و ذهاب ، اسکان ، تغذیه و غیره در مسابقات شرکت نماید.

تبصره 5 : نمرات کسب شده توسط ورزشکاران در هر دو دسته برتر و دسته یک در انتخاب برترین ها محاسبه خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

محمود عباسی                    Mahmoud Abbasi
اولین مدرس و داور بین المللی ژیمناستیک هنری گلستان first Teacher and International Judge Artistic Gymnastic from i.r.iran- golestan
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :كدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ