ژیمناستیک هنری Artistic Gymnastic
اولین مدرس و داور بین المللی ژیمناستیک گلستان first Teacher and International Judge Artistic Gymnastic from i.r.iran- golestan
صفحات وبلاگ
نویسنده: محمود عباسی Mahmoud Abbasi - ۱۳٩۱/٢/۱

رقابت های پایانی لیگ برتر + دسته یک و دو ژیمناستیک هنری سال 90 ایران


لیگ آخرگنبد

 

رقابت های پایانی لیگ برتر ژیمناستیک هنری سال 90 با قهرمانی تیم شهید نقی پناهی گنبدکاووس به پایان رسید      
نوشته شده توسط Administrator   
پنجشنبه ، 31 فروردین 1391 ، 10:27
 

 

 

در پایان آخرین مرحله از رقابت های لیگ برتر ژیمناستیک هنری باشگاه های کشور که به میزبانی شهر گنبد کاووس مورخ 30 فروردین در سالن المپیک برگزار شد تیم شهید نقی پناهی گنبد توانست با کسب مجموع امتیاز 642/650 مقام نخست این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص دهد . 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک , تیم های همراه اول خوزستان و خانه ژیمناستیک ارومیه نیز به ترتیب با کسب مجموع امتیاز های 630/750 و 622/050 توانستند مقام های دوم و سوم را کسب نمایند .

نوسازی مدارس زنجان , استاد یزداد خراسان رضوی و فجر تهران نیز به ترتیب در جایگاه های بعدی قرار گرفتند .

همچنین نفرات برتر وسایل در مجموع 4 مرحله به شرح ذیل اعلام شد .

 

حرکات زمینی

1 – هادی خناری نژاد ( تیم شهید نقی پناهی گنبد ) 55/050 ( مقام اول )

2 – محمد رمضانپور ( همراه اول خوزستان ) 54/050 ( مقام دوم )

3 – مرتضی جرفی ( همراه اول خوزستان ) 51/750 ( مقام سوم )

 

خرک حلقه

1 – سعید رضا کیخا ( خانه ژیمناستیک ارومیه ) 59/90 ( مقام اول )

2 – محمد نقی زاده ( خانه ژیمناستیک ارومیه ) 52/650 ( مقام دوم )

3 – رضا علیزاده ( استاد یزداد خراسان رضوی ) 45/350 ( مقام سوم )

 

دارحلقه

1 - هادی خناری نژاد ( تیم شهید نقی پناهی گنبد ) 58/20 ( مقام اول )

2 – پیام حسن نژاد ( همراه اول خوزستان ) 56/70 ( مقام دوم )

3 – سیامک یوسفی ( شهید نقی پناهی گنبد ) 54/40 ( مقام سوم )

 

پرش خرک

1 – محمد رمضانپور ( همراه اول خوزستان ) 59/85 ( مقام اول )

2 – امید آزمون ( فجر تهران ) 59/25 ( مقام دوم )

3 – امیر اعظمی ( شهید نقی پناهی گنبد ) 58/50 ( مقام سوم )

 

پارالل

1 – حمید میر شکاری ( همراه اول خوزستان ) 52/750 ( مقام اول)

2 – محمد سکاکی ( نوسازی مدارس زنجان ) 52 ( مقام دوم )

3 – رضا علیزاده ( استاد یزداد خراسان رضوی ) 49/90 ( مقام سوم )

 

بارفیکس

1 – یونس ضیغمی ( شهید نقی پناهی گنبد ) 52/10 ( مقام اول )

2 – محمد سکاکی ( نوسازی مدارس زنجان ) 51/90 ( مقام دوم )

3 – سعید رضا کیخا ( خانه ژیمناستیک ارومیه ) 50/55 ( مقام سوم )

 

 

نتایج کل رقابت های لیگ دسته یک و دو ژیمناستیک      
نوشته شده توسط Administrator   
چهارشنبه ، 30 فروردین 1391 ، 11:51
 

 

چهارمین و آخرین مرحله از رقابت های لیگ دسته اول و دوم باشگاههای ژیمناستیک کشور 29 فروردین ماه در سالن ورزشی المپیک شهر گنبد برگزار شد .

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ژیمناستیک آخرین مرحله از مراحل چهارگانه رقابت های لیگ دسته اول و دوم باشگاههای ژیمناستیک کشور با معرفی تیم ها و قهرمانان وسایل مختلف به پایان رسید بر همین اساس تیم هاو نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند .

 

مجموع تیمی چهار مرحله دسته اول

1- تیم تن ماهی اشتهارد البرز با 601/30 امتیاز ( مقام اول )

2- خلیج فارس با 582/90  امتیاز ( مقام دوم )

3- بهزیستی ایلام با 545/350 امتیاز ( مقام سوم )

4- شرکت شهرکهای صنعتی همدان 531 امتیاز ( مقام چهارم )

 

نفرات برتر در مجموع 4 مرحله در وسایل

 

حرکات زمینی

1- فرید رسولی شرکت شهرکهای صنعتی همدان با 52 امتیاز

2- اشکان اوزی نژاد از خلیج فارس با 50/350 امتیاز

3- جمال قویلی بهزیستی ایلام با 49/350 امتیاز

دارحلقه

1- هیمن زارعی بهزیستی ایلام با 44/90  امتیاز

2- سروش پولادیان تن ماهی ماسی اشتهارد البرز 38/70 امتیاز

3- فرشاد فعله گری شرکت شهرکهای صنعتی همدان 38/25  امتیاز

خرک حلقه

1- سعید علیپور شهرک های صنعتی همدان 38/60 امتیاز

2- امیر منصوری خلیج فارس 36/95

3- سروش پولادیان تن ماهی ماسی اشتهارد البرز 36/85 امتیاز

 

 

پرش خرک

1- اشکان اوزی نژاد خلیج فارس با 56/95 امتیاز

2- میلاد سماواتی شهرک های صنعتی همدان 55/60 امتیاز

3- عرفان بابایی تن ماهی ماسی اشتهارد البرز 54/50 امتیاز

پارالل

1- علی زیرکی تن ماهی ماسی اشتهارد البرز با 49 امتیاز

2- جمال گویلی بهزیستی ایلام 48/40 امتیاز

3- فرید رسولی شهرک های صنعتی همدان با 47/350 امتیاز

بارفیکس

1- علی زیرکی تن ماهی ماسی اشتهاردالبرز با 48/55 امتیاز

2- امیر رضا عالی پور خلیج فارس با 40/60 امتیاز

3- مهرداد نعمتی شهرک های صنعتی همدان با 39/67 امتیاز

 

 

مجموع تیمی چهار مرحله دسته 2

1- تیم استاد اعظمی شیراز با 527/20 امتیاز ( مقام اول )

2- هیات ژیمناستیک استان یزد با 526/95 امتیاز ( مقام دوم )

3- روزبهان بتن کرمانشاه با 231/75  امتیاز ( مقام سوم )‌

4- چی چست ارومیه با 92/70 امتیاز ( مقام چهارم )

 

 

نفرات برتر در مجموع 4 مرحله در وسایل

 

 

حرکات زمینی

1- علی عزیزی تیم استاد حسن اعظمی شیراز با 47/15 امتیاز

2 - پیمان صحرا کاری هیات زیمناستیک استان یزد با 46/40 امتیاز

3- محمد امین آخوند زاده از هیات ژیمناستیک استان یزد با 45/40 امتیاز

 

خرک حلقه

1- محمد داوود یاوری هیات ژیمناستیک یزد با 47/750 امتیاز

2- معین تجملیان هیات ژیمناستیک یزد با 43/75 امتیاز

3 - شها ب قناعتی تیم استاد حسین اعظمی شیراز با 38/50 امتیاز

دار حلقه

1 - منصور حرزاده از هیات ژیمناستیک استان یزد با 47/65 امتیاز

2 - شهاب قناعتی ار تیم استاد حسین اعظمی شیراز با 43 امتیاز

3 - پیمان صحرا کاری از هیات ژیمناستیک یزد با 36/30 امتیاز

پرش خرک

1 - شهاب قناعتی ار تیم استاد حسین اعظمی شیراز با 54/65 امتیاز

2 - حجت اله محمدی از تیم استاد حسین اعظمی شیراز با 52/25 امتیاز

3 - نوید خانی روز بهانی بتن کرمانشاه با 51/25 امتیاز

پارالل

1 - معین تجملیان هیات ژیمناستیک استان یزد با 47/25 امتیاز

2 - رضا زیارتی از تیم استاد حسین اعظمی شیراز با 46/85  امتیاز

3 - شهاب قناعتی از استاد حسین اعظمی شیراز  با 41/85 امتیاز

 

بارفیکس

1 – رضا زیارتی از استاد حسین اعظمی شیراز 46/45 امتیاز

2 – محمد شهاب یاوری از هیات ‍‍یزد 41/85 امتیاز

3 – شهاب قناعتی از استاد حسین اعظمی شیراز 40/80 امتیاز

 

لازم به ذکر است که رقابتهای لیگ دسته برتر ترامپولین و آکروژیم نیز طی روزهای آینده در سالن المپیک شهر گنبد برگزار خواهد شد .

محمود عباسی                    Mahmoud Abbasi
اولین مدرس و داور بین المللی ژیمناستیک هنری گلستان first Teacher and International Judge Artistic Gymnastic from i.r.iran- golestan
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :



كدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ